Domeny internetowe – rozszerzenia domen .cab i .design
Styczeń 16, 2019
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .blog i .baby
Styczeń 22, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .diamonds i .diet

Domena .diamonds

Diamenty zawsze kojarzą z gustownym szykiem, wyczuciem stylu, prestiżem oraz dużą ilością pieniędzy. Wkład ze sprzedaży wyrobów diamentowych przynosi światowemu rynkowi miliard dolarów zysku w przeliczeniu na rok. Domena .diamonds to doskonała opcja dla osób pracujących w branży diamentowej. Sprzedawcy i merchandiserzy diamentów odnajdą tu coś dla siebie. Rozszerzenie .diamonds poświęcone jest: dystrybutorom diamentów, jubilerom, osobom, które sprzedają i obrabiają diamenty. Domenę .diamonds przypisuje się stronom internetowym ze Stanów Zjednoczonych. Rejestracja przypadła na 13 listopada 2013 roku. Jej administrator to: Binky Moon, LLC. Osoby i firmy z całego świata mogą zarejestrować tę domenę. Nazwa domeny powinna posiadać minimum 2 znaki.

Domena .diet

Dziś bycie aktywnym fizycznie jest trendy. Powszechnie panuje moda na tzw. Slow food, czyli zdrowe jedzenia. Możemy znaleźć wiele stron internetowych poświęconych tematyce zdrowej żywności i ćwiczeniom fizycznym. Wielu blogerów poświęca się tej tematyce. Videoblogi o dietach i zdrowym odżywianiu powstają jak grzyby po deszczu. Jak w natłoku tylu informacji odnaleźć to, co rzeczywiście jest ważne i pożyteczne? Jak oddzielić ziarno od plew? Tu z pomocą przychodzi nam domena diet. Dzięki niej otrzymasz wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące dietetyki skumulowane w jednym miejscu. Domena .diet jest idealna trenerów fitness, dietetyków, osób związanych z działalnością gabinetów odnowy biologicznej. Rozszerzenie tej domeny poświęcone jest stronom internetowym z Kajmanów. Administrator to Uniregistry, Corp. Za datę rejestracji uważa się dzień 14 sierpnia 2014 roku. ICANN zatwierdził ją 26 czerwca 2014 roku.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok