domeny cards i black
Domeny internetowe-rozszerzenia domen. cards i black
Styczeń 2, 2019
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .cab i .design
Styczeń 16, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe-rozszerzenia domen .cooking i .christmas

Domena .cooking

Ta domena jest idealna dla osób, które działają w branży gastronomicznej, jak i prawdziwych smakoszy, dla których gotowanie to pasja i rozkosz. Jeśli jesteś kucharzem, prowadzisz swoją działalność gastronomiczną, sprzedajesz akcesoria kuchenne, to ta domena jest właśnie dla Ciebie. Dopiero rozpoczynasz przygodę z gotowaniem? Twoje bistro właśnie zaczyna swoją działalność? Być może jesteś blogerem, a Twój kulinarny blog dopiero raczkuje? Jeśli tak to rozszerzenie .cooking to dla Ciebie strzał w dziesiątkę! Rozszerzenie to dotyczy stron internetowych z Brytyjskich wysp dziewiczych. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy internetu, bez żadnych ograniczeń. Administrator rozszerzenia to Minds + Machines Group Limited. Minimalna liczba znaków w nazwie to 1, a maksymalna to 63.

Domena .christmas

Boże Narodzenie każdemu kojarzy się z czymś miłym i przyjemnym. W tym magicznym okresie kolorowe lampki, prezenty, zapach choinki oraz kartki świąteczne przyciągają uwagę ludzi na całym świecie. Choć różne są sposoby świętowania, to radość jest taka sama w każdym kraju. Domena .christmas jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób wykonujących ozdoby i kartki świąteczne typu DIY. Jeśli prowadzisz sklep z ozdobami oraz akcesoriami świątecznymi to z całą pewnością to rozszerzenie domenowe jest dla Ciebie. Z rozszerzenia mogą również korzystać osoby piszące blogi o rodzinie, tradycjach itp. Administrator rozszerzenia to Uniregistry, Corp. a domena przypisana jest do stron z Kajmanów. Wszyscy, bez żadnych ograniczeń mogą korzystać z rozszerzenia domenowego. christmas.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok