Domeny internetowe-rozszerzenia domen .cooking i .christmas
Styczeń 11, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe-rozszerzenia domen. cards i black

domeny cards i black

Domena .cards

Domena .cards związana jest kartami. Mam tu na myśli różnego rodzaju karty: od podarunkowych i okolicznościowych, pocztowych, widokówek, wizytówek po karty rabatowe, czy do gry. Domena z pewnością zainteresuje osoby, które projektują oraz sprzedają karty. Domenę tą przypisuje się dla stron internetowych ze Stanów Zjednoczonych. Używać jej mogą wszyscy ludzie na całym świecie. Rejestracje datuje się na dzień 6 lutego 2014 roku. Jej administrator to: Binky Moon, LLC. Liczba znaków w nazwie musi wynosić minimum 3. Maksymalna liczba znaków w nazwie to 63.

Przykłady innych rozszerzeń to: futbol, galery, game investments, limited, Melbourne, photography, partners.

Domena .black

Czerń przywodzi na myśl, elegancje i szyk. Niektórym kojarzy się ze smutnym, nostalgicznym nastrojem. Jedno jest pewne- czarny kolor zawsze budzi spore zainteresowanie i pasuje do wszystkiego. Czerń jest zawsze w modzie! Ta domena z pewnością zainteresuje: właścicieli salonów samochodowych i studiów fotografii, pracowników sklepów z ekskluzywną odzieżą oraz projektantów mody, właścicieli pubów. Coś dla siebie odnajdą w niej przedstawiciele Gotów. Jest to także doskonała opcja dla salonów tatuażu, firm odzieżowych sprzedających ubrania gotyckie czy cosplay. Domenę tą przypisuje się stronom internetowym z Irlandii. Administrator tej domeny to: Afilias plc. Każda osoba i firma mają możliwość rejestracji. Rejestracja jest wolna od wszelkich restrykcji i wymagań. Data rejestracji domeny przypadła na dzień 20 marca 2014 roku. Minimalna liczba znaków w nazwie to 3, a maksymalna to 63.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok