Domeny internetowe-rozszerzenia domen .cooking i .christmas
Styczeń 11, 2019
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .diamonds i .diet
Styczeń 20, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .cab i .design

Domena .cab

Jest to domena dedykowana wszystkim osobom, których zawody związane, w których nazwie znajduje się słowo cab. Domena ta to idealna opcja dla firm transportowych. Jesteś taksówkarzem (ang. Cab-taksówka)? Pracujesz w firmie przewozowej? Być może jesteś właścicielem wypożyczalni samochodowej lub zajmujesz się tworzeniem aplikacji przewozowych? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to to rozszerzenie domenowe jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Osoby udzielające się w kabaretach, firmy produkujące szafki (ang.cabinets) i kabiny również znajdą tu coś dla siebie. Rozszerzenie przeznaczone jest dla stron ze Stanów Zjednoczonych. Domenę rejestrować mogą wszyscy ludzie na całym świecie. Administratorem domeny jest Binky Moon, LLC. Jej rejestracje datuje się na dzień 12 grudnia 2013 roku.

Domena .design

Domena ta związana jest wszelkiego rodzaju projektowaniem. Dedykowana jest architektom, twórcom i projektantom stron internetowych, dekoratorów wnętrz, grafików i projektantów mody. Osoby pracujące w biurach projektowych, studiach tatuażu też znajdą coś dla siebie. Jest to doskonała domena dla każdego kreatora. Jeśli tworzysz nowe aplikacje mobilne, czy ozdoby DIY takie biżuteria itp. to również powinieneś skorzystać z tej domeny. To domena dla ludzi pasją do tworzenia. Domenę przypisuje się stronom internetowym z U.S.A. Mogą ją rejestrować wszyscy użytkownicy Internetu. Za datę rejestracji uznaje się dzień 3 lipca 2014 roku. Jej administratorem jest Binky Moon, LLC. ICANN zatwierdził ją dnia 7 listopada 2014 roku.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok