Domeny internetowe – rozszerzenia domen .diamonds i .diet
Styczeń 20, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .blog i .baby

Domena .blog

Planujesz założenie nowego bloga, a może dopiero rozpoczynasz karierę blogera? Wybór odpowiedniej nazwy domeny jak i rozszerzenia domenowego to jedna z ważniejszych kwestii wizerunkowych. Domena .blog to prawdziwa gratka dla blogerów. Blogi istnieją od w Internecie od ponad 20 lat, ale to właśnie teraz przeżywają swój prawdziwy rozkwit. Domenę tą przypisuje się stronom w U.S. A, a jej administratorem jest Knock Knock WHOIS There, LLC. Jest to młoda domena, bo jej rejestracja przypadła na 12 maja 2016 roku. Jest to świetna opcja dla indywidualnych blogerów. Firmy, które tworzą na swoje potrzeby bloga także, mogą sporo zyskać. Tworząc nazwę domeny blog należy pamiętać, że musi ona zawierać minimum 3 znaki. Najwięcej znaków w nazwie to 63.

Domena .baby

Ta domenę przypisuje się stronom ze Stanów Zjednoczonych. Z domeny .baby mogą korzystać wszyscy, bez względu na kraj zamieszkania. Domena .baby jest skierowana do firm i przemysłu związanego z dziećmi. Ma ona swoje wymagania. Zakładając je, musisz akceptować i wspierać jej cele i misję. Poza tym musisz współpracować ze społecznością dzieci. Konieczne jest to, aby Twoje codzienne zajęcie należało do kilku lub jednego z kategorii wymienionych poniżej:

  • służba zdrowia
  • organizacje non-profit działające na rzecz dzieci

– Jeśli nie działasz w służbie zdrowia, musisz udzielać w przedsiębiorstwie detalicznym. (poza organizacjami transakcyjnymi związanymi z płodnością i adopcją).

Domena istnieje od stycznia 2016 roku. Jej administratorem jest Johnson & Johnson Services, Inc.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok